Shitet shtepi private 2 kateshe tek Rruga Jordan Misja, Tirane.

Listim për vilë në shitje në Himarë.

. 1 EUR Numri i dhomave: 2,5.

Gjeni shtëpi në shitje në Himarë në Indomio.

.

himare - Shtëpi Të gjitha në Shqipëria. Kati përdhes ka një sipërfaqe totale prej 56 m2 dhe organizohet ne: 1 Sallon + kuzhinë, 1 Tualet, 1 Verandë. SHITET TOKË TRUALL NË FSHATIN LUKOVË, HIMARË.

.

Himare Ndaje Shtepi ne shitje 08/04/2023 12:21 Post ID: 118572. Pronës në Shqipëri për Shitje. Apartament 2+1 per shitje prane Bulevardit te Ri ne Tirane.

. himare - Shtëpi Të gjitha në Shqipëria.

.

80€.

Himare Ndaje Shtepi ne shitje 08/04/2023 12:21 Post ID: 118572. .

. Villa for Sale in Himare.

Ballkon me pamje nga deti; Rezidenca e pozicionuar.
Shitje vila vile dhoma gjumi dhome siperfaqe ofron kati jane shitje sistem kompleks prej pamje verande rezidencial oborr tualet pare larte kate prane ndertimi zone ban Vile.
Harta dinamike dhe precize.

Ka shumë njoftime të reja në kategori të.

Apr 8, 2023 · Shtepi ne shitje Vila Luksoze ne Himare, 4+1, Ambjenti bosh, Pa mobiluar, Pagesa 3,000 Euro.

. al, vendi ideal për kërkim të avancuar pronash në Shqipëri. .

Blerje, shitje, qira, ndërmjetësim, konsulencë financiare, asistencë ligjore e shumë shërbime të tjera në fushën e pasurive të paluajtshme. Vila ka nje siperfaqe toke 1000m2 dhe siperfaqe ndertese 252m2 per te tre katet. Organizimi: Vila është 5-së katëshe dhe me leje ndërtimi edhe për një. Key Features: Villa in Himare – 450m2 Adresë: Himare – Potam City of Vlore – Shqipëri Year: 2004 Surface: 450 m2 Dhoma gjumi: 7 Banjë: 5. .

Villa for Sale in Himare.

al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë. 7/1 Tirana, Albania +355 4 562 8777 +355 67 40 28 100 info@homeland.

Shitje apo blerje pasuri paluajteshme : Apartamente, Vila, Shtepi, truall, Zyra me qera dhe shitje ne Tirane e qytete Shqipetare.

.

Ka siperfaqe 360 m2 dhe trualli 700 m2.

Himare Ndaje Shtepi ne shitje 08/04/2023 12:21 Post ID: 118572.

Consulting.